Hyland Park Reserve, MN
2/7/2024











                                BOYS CLASSIC

 Place Bib  Name                Grade Team                     Classic Lane    
 ===== ==== =================== ===== ======================== ======= ==== 
     1  513 Reid Binsfeld          12 Park Center/totino Grace 14:38.5    1 
     2  507 Nathan Taylor          12 Blaine                   14:48.3    2 
     3  509 Jack Jendro            12 Andover                  15:33.6    3 
     4  510 Will Campbell          12 Rogers                   15:36.4    1 
     5  511 Kenton Prudhomme       11 Maple Grove              15:38.8    2 
     6  506 Quinlan  Rundquist     11 Osseo                    15:40.2    3 
     7  522 AJ Back                12 Rogers                   15:46.4    1 
     8  542 Henry Pulling          12 Rogers                   15:57.1    2 
     9  523 Sam Kyes               10 Champlin Park            16:05.1    3 
    10  532 Charlie Hibbs          12 Champlin Park            16:28.1    1 
    11  525 Matthew Trzynka        12 Osseo                    16:31.2    2 
    12  552 Connor Bialka          12 Blaine                   16:37.9    3 
    13  534 Tyler Bargman          12 Blaine                   16:52.9    1 
    14  524 Ian Miller             12 Blaine                   16:54.4    2 
    15  564 Reece Miller           8T Blaine                   17:04.4    3 
    16  543 Blake Frazer           10 Champlin Park            18:08.0    1 
    17  502 Connor Morari          12 Champlin Park            18:14.9    2 
    18  505 Levi Stevens           10 Anoka                    18:25.3    3 
    19  501 Blake Anderson         12 Parnassus                18:28.3    1 
    20  517 Eli Schmitz            12 Anoka                    18:30.9    2 
    21  512 Cody Edman             11 Elk River/zimmerman      18:37.6    3 
    22  514 Jack Larsen            8T St. Cloud Apollo         18:39.6    1 
    23  516 Jack Bouley            10 Elk River/zimmerman      18:45.5    2 
    24  556 Cameron Dorst          10 Anoka                    18:48.2    3 
    25  563 Will Aumer             12 Champlin Park            18:48.5    1 
    26  519 Kellen Koland          10 Maple Grove              19:11.6    2 
    27  540 David Kochenderfer     12 Maple Grove              19:24.3    3 
    28  526 Matthew Misko          10 Park Center/totino Grace 19:27.4    1 
    29  518 Ronan Lander           12 Parnassus                19:29.1    2 
    30  554 Titus Fredman          11 Rogers                   19:31.2    3 
    31  549 Nicholas Reiland       11 Coon Rapids              19:34.6    1 
    32  560 Asher Ziemke           11 Maple Grove              19:36.1    2 
    33  504 Joshua Hyatt           10 Coon Rapids              19:45.3    3 
    34  537 Joey  Mattson          10 Osseo                    19:48.0    2 
    35  515 Allen Wing             10 Coon Rapids              19:48.8    1 
    36  545 Logan  Boekhoff        10 Osseo                    19:49.6    3 
    37  557 Lumi  Somero           11 Osseo                    19:50.3    1 
    38  565 Spencer Feyo           8T Rogers                   19:51.5    2 
    39  528 Aric Miller            9T Andover                  19:54.6    3 
    40  539 Connor Dow             12 Anoka                    19:56.5    1 
    41  541 Tyler Flippen          9T Andover                  19:59.4    2 
    42  535 Eli Sutton             11 St. Cloud Apollo         20:00.6    3 
    43  536 Vinny Patullo          8T Elk River/zimmerman      20:06.3    1 
    44  547 Erik Larsen            8T Parnassus                20:09.9    2 
    45  550 Lucas Couzens          9T St. Cloud Apollo         20:12.9    3 
    46  531 Karson Schmidt         8T Parnassus                20:15.0    1 
    47  538 Jeremiah Somers        12 Park Center/totino Grace 21:03.1    2 
    48  553 Lars Oredson           9T Andover                  21:05.3    3 
    49  529 Justin Bauer           10 Coon Rapids              21:17.4    1 
    50  546 Jedd Fehr              12 Maple Grove              21:23.0    2 
    51  520 Andres Sandoval        10 St. Cloud Apollo         21:23.6    3 
    52  508 Ryland Silbernick      8T Sauk Rapids-Rice         21:32.8    1 
    53  544 Dylan Olson            12 Park Center/totino Grace 21:33.6    2 
    54  551 Cole Shoultz           10 Elk River/zimmerman      21:41.7    3 
    55  558 Riley Warren           10 Anoka                    21:57.4    1 
    56  568 Alex Walk              12 St. Cloud Apollo         22:21.7    2 
    57  561 Connor Herbranson      8T Parnassus                22:27.0    3 
    58  566 Will Courchane         10 Park Center/totino Grace 27:01.9    1 
    59  555 Alex Ostendorf         12 Sauk Rapids-Rice         27:42.8    2 
    60  521 Patrick Eichers        10 Sauk Rapids-Rice         27:54.5    3 
    61  533 Braxton  Schmidt       10 Sauk Rapids-Rice         28:14.7    1 
    62  567 Jacob Thoen            10 Coon Rapids              34:53.2    2