Hyland Park Reserve, MN
2/7/2024











 
                             BOYS RELAY RESULTS - PRELIM
                                    HEATS 1 and 2
 
 Place                                     Team               Heat Time     Final    
 ===== =================================== ================== ==== ======== ===== 
     1 Alberto Ludwig - Lachlan Demmer     Coon Rapids           1 15:02.34 X     
     2 Raleigh  Rundquist - Jake  Mattson  Osseo                 1 15:11.95 X     
     3 Talan Spaniol - Andrew Geisel       Blaine                1 15:13.14 X     
     4 Caleb  Osterberg - Ezra Severin     Champlin Park         2 16:10.10 X     
     5 Corbin Vaale - Grady Wendt          Elk River/zimmerma    1 16:22.33 X     
     6 Mitch Bean - Riley Mildebrandt      Maple Grove           2 16:28.92 X     
     7 Josh Carpenter - Parker Anderson    Parnassus             2 16:33.10       
     8 Cade Donnay - Micah Kringen         Rogers                1 16:59.28       
     9 Caydan  Swanson - Cole Kutches      Anoka                 1 19:22.75       
    10 Alex Heinks - Josh Vogel            St. Cloud Apollo      2 23:00.26       

 
                             BOYS RELAY RESULTS
                                   FINALS
 
 Place                                     Team                   Time      Points    
 ===== =================================== ====================== ========= ====== 
     1 Alberto Ludwig - Lachlan Demmer     Coon Rapids              15:30.0    159 
     2 Talan Spaniol - Andrew Geisel       Blaine                   15:41.2    156 
     3 Raleigh  Rundquist - Jake  Mattson  Osseo                    15:50.3    153 
     4 Caleb  Osterberg - Ezra Severin     Champlin Park            16:40.2    150 
     5 Corbin Vaale - Grady Wendt          Elk River/zimmerman      17:04.4    147 
     6 Mitch Bean - Riley Mildebrandt      Maple Grove              17:46.0    144 
    2/07/2024  1:00PM
 results by Mtec Results        results posted at:  www.mtecresults.com