Hyland Park Reserve, MN
2/7/2024











                          
			 CLASSIC RESULTS - GIRLS

 Place Bib  Name                   Grade Team                    Time    Lane    
 ===== ==== ====================== ===== ======================= ======= ==== 
     1  406 Abby Hibbs                11 Champlin Park           16:58.3    1 
     2  407 Claire Swanson            10 Elk River/zimmerman     16:58.6    2 
     3  425 Emily  Baker              12 Elk River/zimmerman     17:20.5    3 
     4  420 Cara Back                 9T Rogers                  17:47.3    1 
     5  401 Selah Binsfeld            10 Park Center/totino Grac 17:58.9    2 
     6  402 Audrey Schwen             8T Blaine                  18:03.9    3 
     7  415 Ellie Hartley             9T Blaine                  18:24.9    1 
     8  437 Mary Peterson             9T Elk River/zimmerman     18:44.7    2 
     9  412 Stella Bone               10 Coon Rapids             18:45.7    3 
    10  442 Sophie Hartley            7T Blaine                  18:55.2    1 
    11  405 Maria Hanauska            12 Rogers                  19:07.6    2 
    12  461 Madison Boone             10 Elk River/zimmerman     19:32.4    3 
    13  429 Bethany Law               8T Coon Rapids             19:55.2    1 
    14  418 Hannah Boese              10 Parnassus               19:55.6    2 
    15  414 Kaelyn Nelson             12 Anoka                   19:56.9    3 
    16  416 Carolyn Leach             10 Maple Grove             19:58.4    1 
    17  408 Sierra Krull              11 Maple Grove             20:11.3    2 
    18  421 T Shah                    12 Osseo                   20:36.4    3 
    19  426 Camille Friden            9T Park Center/totino Grac 20:36.5    1 
    20  428 Ellie Grossman            12 Champlin Park           20:45.0    2 
    21  448 Lily Hoard                11 Elk River/zimmerman     20:45.0    3 
    22  434 Olivia  Aarseth           9T Maple Grove             20:45.4    1 
    23  427 Ruby Demmer               9T Coon Rapids             21:01.7    2 
    24  413 Stella Rusch              12 St. Cloud Apollo        21:24.0    1 
    25  440 Vada Foy                  12 Champlin Park           21:24.6    3 
    26  470 Sydney Alsaker            12 Maple Grove             21:30.8    2 
    27  409 Kip  Bruemmer             10 Osseo                   21:56.5    3 
    28  592 Gabbi Ashpole             12 Maple Grove             22:02.9    1 
    29  417 Aleatha Muniz             10 St. Cloud Apollo        22:04.4    2 
    30  410 Addie Dahl                12 Parnassus               22:23.8    3 
    31  424 Olivia Anda               11 Anoka                   22:39.7    1 
    32  446 Maddie Grubba             9T Osseo                   22:45.4    2 
    33  449 Megan Fuller              11 Coon Rapids             23:01.4    3 
    34  435 Maddy Campbell            10 Rogers                  23:15.9    1 
    35  451 Rylee Mohr                8T Rogers                  23:20.5    2 
    36  445 Emily  Schmidt            10 Andover                 23:29.9    3 
    37  468 Elizabeth Hoggarth        11 Coon Rapids             23:32.9    1 
    38  436 Sophia Hebert             11 St. Cloud Apollo        23:35.6    2 
    39  465 Georgia Kratochvill       10 Blaine                  23:47.0    1 
    40  455 Gianna Gambino            11 Blaine                  23:47.2    3 
    41  444 Sophie  Grossman          10 Champlin Park           23:52.8    2 
    42  422 Emily Sahlberg            10 Andover                 24:02.3    3 
    43  430 Taylor Mjolhus            9T Anoka                   24:08.5    1 
    44  433 Kiera Britz               10 Andover                 24:20.7    2 
    45  438 Gabby Januschka           11 Park Center/totino Grac 24:43.2    3 
    46  462 McKenna Robillard         8T Osseo                   25:12.8    1 
    47  443 Lauryn Brockmann          10 Park Center/totino Grac 25:28.1    2 
    48  469 Sofia Tudor               9T Anoka                   25:48.5    3 
    49  450 Natalie Rietschel         8T Anoka                   26:20.6    1 
    50  431 Lauren Lakeman            10 Osseo                   26:27.9    2 
    51  467 Nora Oppel                8T Rogers                  26:32.8    3 
    52  453 Addison Olson             12 St. Cloud Apollo        26:36.4    1 
    53  404 Amelia Reker              10 Sauk Rapids-Rice        27:29.1    2 
    54  452 Laia Mendez               10 Parnassus               28:29.7    3 
    55  432 Winnie Omberg             9T Parnassus               28:31.0    1 
    56  463 Lydia Arneson             12 Champlin Park           28:33.1    2 
    57  466 Cassandra Khuen           11 Parnassus               30:40.9    3 
    58  447 Faith Bogle               9T Sauk Rapids-Rice        37:21.9    1 
    59  423 Sophia Nielsen            11 Sauk Rapids-Rice        37:28.5    2 
    60  439 Sarah Amberson            10 Sauk Rapids-Rice        40:43.2    3